У Лондоні біля посольства РФ провели флешмоб проти бомбардувань у Сирії

3 Листопада 2016, 19:01

У Лондоні вхід до посольства Російської Федерації закидали пластиковими кінцівками з манекенів. Таким чином активісти протестували проти бомбардувань у Сирії. Про це пише видання Evening Standard.

Активісти двох кампаній – "Сирійська кампанія" та "Солідарність з Сирією у Великій Британії" закидали територію перед російським посольством пластиковими кінцівками з манекенів дорослих та дітей.

"Ми блокуємо ворота російського посольства, тому що їхні військові літаки вбивають так багато сімей. Наше послання людям цієї будівлі полягає в тому, щоб вони знали, що весь світ спостерігає", – заявила одна із активісток кампанії.

Окрім того, активісти прикували себе до воріт Кенсінгтонської будівлі на знак протесту проти російських авіаударів, які вбивають мирних жителів в сирійському місті Алеппо.

Як повідомляє видання, активісти також тримали в руках плакати з гаслом "Врятуйте Алеппо".

Нагадаємо, на завтра, 4 листопада в Алеппо оголошено 10-годинну «гуманітарну паузу».

Як писало раніше видання The Times, президент РФ Владімір Путін почне повномасштабний військовий наступ на місто Алеппо вже цього тижня.

Авіація РФ почала бомбардування в Сирії 30 вересня 2015 року. До складу авіаційної групи входять понад 50 літаків і вертольотів, включаючи Су-24М, Су-25 і Су-34.

Росію вже неодноразово звинувачували в боротьбі не проти терористів ІДІЛ, як було заявлено, а проти сирійської опозиції.