У Лазаренка в США конфіскували літографію Пікассо

14 Листопада 2013, 18:44

«Їх конфісковано в рахунок погашення суми відмитих у США коштів, які Лазаренко зобов"язаний заплатити уряду Америки за рішенням суду – $22 млн 851 тис.», – пише журналіст.

 Він вказує, що орієнтовна вартість роботи Пікассо становить $30 тисяч, а вази – $7,8 тис.

«Твори мистецтва зберігалися в маєтку екс-прем"єра, поки його не було пограбовано двічі протягом 2012 року. Поліція, знайшовши цінні речі, не повернула їх Лазаренку попри клопотання дружини, а тримала на зберіганні (до рішення суду – ред.)», – пише журналіст.

Він також вказує, що з будинку Лазаренку дозволили забрати лише особисті речі.

"Як ідеться у звіті маршала США, поки екс-прем'єр вивіз звідти два фургони. До слова, як сказано в звіті, Лазаренко особисто був присутній при відвантаженні особистих речей з конфіскованого палацу, що означає – він уже на свободі", – пише Лещенко.

Нагадаємо, раніше суд  Північного округу Каліфорнії, США,  конфіскував палац Павла Лазаренка в місті Новато.

  У серпні 2006 року Павла Лазаренка  у США засудили до дев'яти років в'язниці за відмивання грошей та інші злочини. Лазаренко провів в ув'язненні понад 10 років і 1 листопада 2012 вийшов з американської в'язниці Terminal Island на свободу.

У листопаді 2012 стало відомо, що Лазаренко подав клопотання в Імміграційний суд Сан-Франциско про надання йому тимчасового статусу на право перебування на території США. 

 

Позначки: