У Києві вже стріляють у людей, одягнутих у футболки з подякою мешканцям Донбасу

20 Вересня 2011, 07:38

19 вересня о18.00 у Києві на вул.Щекавицькій отримав вогнепальне поранення громадянин Андрій Орест.

Неподалік кінотеатру «Жовтень» йому перегородили дорогу двоє чоловіків і стали вимагати, щоб він зняв футболку з написом «Спасибо жителям Донбасса». Уникаючи сутички Андрій пішов убік від нападників і за кілька секунд пролунав постріл. Куля пройшла навиліт через долоню лівої руки.

В офісі «Спільної Справи» йому зупинили кров і наклали пов’язку, після чого звернулись по допомогу до медичної установи.

Андрій описує нападників як осіб середнього зросту, віком від 30 років, невиразної зовнішності, одягнутих у темні джинси та спортивні куртки. За його словами, таких складно вирізнити у натовпі чи зупинити на них погляд на вулиці. Поводились майже беземоційно, тому він зовсім не очікував такої розв’язки.

Як повідомлялось, власникові компанії ProstoPrint Денису Олєйнікову та його родині невідомі погрожують фізичною розправою, якщо він не припинить випуск та розпродажі футболок «Спасибо жителям Донбасса».

Нагадаємо, слідче управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ Києва днями порушило кримінальну справу проти близько 10 посадових осіб поліграфічної компанії ProstoPrint за підозрою в незаконному використанні торговельного знака-емблеми чемпіонату Європи з футболу 2012 року на футболках, чашках, кепках і іншій продукції.

Раніше відбулися обшуки у цій компанії. За словами власника компаній ProstoРrint та futbolka.ua Дениса Олєйнікова, УБОЗ захопив офіси його фірм нібито через друк футболок з написом "Спасибо жителям Донбасса…".

15 вересня бійці «Беркуту» забрали два ящики футболок під час благодійної акції ProstoРrint. 

Читайте також: Футболкова параноя