Найбільше житлових будинків підключено у Деснянському (90,2%), Подільському (97,7%) Дніпровському (77,3%), Святошинському (80%), Шевченківському (74,5%) районах столиці.
Завершити процес підключення житлового фонду столиці до тепла планується 9 жовтня.
«Вперше за останні роки ми підключаємо житлові будинки одночасно із об’єктами соціальної сфери. Щодня фахівці Компанії підключають в середньому 1300-1600 об’єктів, що у півтора рази більше, ніж у минулі роки. Як і планувалося, 9 жовтня ми плануємо завершити процес підключення житлового фонду столиці до тепла», – зазначив генеральний директор ПАТ «Київенерго» Олександр Фоменко.
Водночас, за даними прес-служби, станом 7 жовтня до опалення підключені практично всі дитячі садочки – 521 (99% від загальної кількості).
Також до тепла підключені майже усі столичні школи та лікувальні установи, стверджують в «Київенерго». Станом на ранок 7 жовтня з теплом вже 460 шкіл, що становить 98,1% від загальної кількості. До централізованого опалення також підключено 378 (або 95,2%) лікувальних закладів. З теплом, зокрема, 100% пологових будинків та стаціонарних відділень, залишилося підключити господарчі блоки та деякі поліклініки, йдеться в повідомленні.
Відсутність теплопостачання у решти шкіл та лікувальних установ пояснюється здебільшого пошкодженнями абонентських тепломереж, відсутністю необхідних заявок від закладів на підключення та пошкодженням тепломереж, які знаходяться на балансі компанії, зазначили в прес-службі.
Нагадаємо, 3 жовтня в Київській держміськадміністрації заявляли, що до кінця дня в столиці будуть підключені до опалення всі дитячі садочки та закінчується підключення лікарень та шкіл. На той момент опалювалося 2 тисячі 389 житлових будинків (22% від загальної кількості).
Натомість через заборгованість управління магістральних газопроводів "Київтрансгаз" знизив тиск газу на ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 компанії "Київенерго". У зв'язку з цим, без гарячого водопостачання й теплопостачання залишилися понад 7 тисяч споживачів (житлових будинків, об'єктів соцсфери) у Деснянському, Оболонському, Печерському, Голосіївському, Шевченківському, частини Дарницького районів столиці. Йдеться про 2,263 млрд гривень заборгованості споживачів за теплову і електричну енергію перед "Київенерго" станом на 1 жовтня.
Згодом у Київенерго заявили, що енергосистема працює на гранично допустимих нормах навантаження.