У Києві суд заборонив діяльність двох комуністичних партій

1 Жовтня 2015, 13:18

30 вересня Окружний адміністративний суд Києва прийняв рішення у справах за позовами Міністерства юстиції України до Комуністичної партії України (оновленої) та Комуністичної партії робітників і селян  про припинення діяльності політичної партії, якими позовні вимоги задоволені в повному обсязі та припинено діяльність вказаних партій. Про це повідомила прес-служба суду.

Повідомляється, що, окрім цього, триває розгляд адміністративної справи за позовом Міністерства юстиції України до Комуністичної партії України про припинення діяльності політичної партії, оскільки Комуністичною партією України в судовому порядку оскаржується наказ Міністерства юстиції України, який є підставою для заборони її діяльності. Розгляд справи за позовом Мінюсту до КПУ про припинення її діяльності призначено на 8 жовтня, 14.00. 

Як повідомляв лідер КПУ Петро Симоненко, українські комуністи на нинішніх виборах до місцевих органів влади братимуть участь у складі партії "Нова держава".

Як повідомлялося, 8 липня 2014 року Мін'юст зареєстрував позов з вимогою ліквідувати в Україні Комуністичну партію, оскільки представників цієї партії звинувачують у співпраці з терористами.