НОВИНИ

КПУ вирішила йти на місцеві вибори в складі іншої політсили – Симоненко

За словами лідера українських комуністів, на сьогодні це є вимушеним заходом.

Українські комуністи на нинішніх виборах до місцевих органів влади братимуть участь у складі партії "НОВА ДЕРЖАВА". Про це заявив лідер КПУ Петро Симоненко.

Політик підкреслив, що судові справи щодо заборони Компартії досі розглядаються в судах, але влада навмисно робить все можливе, щоб не допустити комуністів до виборів.

«Тому КПУ прийняла рішення брати участь у місцевих виборах у складі партії" НОВА ДЕРЖАВА, на сьогоднішній день це вимушений захід «, - повідомив Петро Симоненко.

Партія "НОВА ДЕРЖАВА" входить в новостворене об'єднання "Ліва опозиція".

Читайте також: Заборона комуністичної пропаганди: від наступу на свободу слова до надії на швидке «одужання»

Як повідомлялося, 8 липня 2014 року Мін'юст зареєстрував позов з вимогою ліквідувати в Україні Комуністичну партію, оскільки представників цієї партії звинувачують у співпраці з терористами.

24 грудня 2014 року Київський апеляційний адміністративний суд скасував ухвалу Окружного адміністративного суду Києва про зупинення провадження у справі про заборону діяльності Комуністичної партії України та направив справу до суду першої інстанції для подальшого розгляду.

4 лютого 2015 року Окружний адмінсуд Києва завершив підготовче провадження і призначив справу за позовом Мін’юсту до КПУ до розгляду по суті.

30 березня 2015 року у прес-службі Мін'юсту повідомили, що справу за позовом Міністерства юстиції України до Комуністичної партії України (про заборону діяльності партії), розгляд якої планувався у Київському окружному адміністративному суді, знято з розгляду.

Згодом в Окружному адмінсуді Києва заявили, що зняли з розгляду справу про заборону КПУ у зв’язку з направленням її до іншого суду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.