У Києві сквер назвали на честь Кузьми Скрябіна

15 Листопада 2018, 19:07

77 депутатів Київської міської ради підтримали рішення присвоїти скверу на вулиці Василя Порика між будинками 7-9 у Подільському районі ім'я українського співака Кузьми Скрябіна. Про це повідомляє Укрінформ.

 

Як повідомлялось, з відповідною пропозицією про перейменування виступили мешканці масиву Виноградар, а Комісія з питань найменувань підтримала громадську ініціативу і за процедурою винесла на громадське обговорення. На підтримку скверу імені Скрябіна мешканці масиву зібрали понад дві тисячі підписів осіб, які проживають у межах пішохідної доступності до скверу. Основним аргументом стало те, що співак разом з родиною проживав на масиві, тож виноградарці часто з ним бачилися і спілкувалися.

 

Нагадаємо, лідер гурту "Скрябін" Андрій Кузьменко загинув у ДТП в лютому 2015 року. 31 жовтня президент Петро Порошенко підписав Указ, яким нагородив Андрія Кузьменка посмертно орденом "За заслуги" І ступеня. 

 

1 жовтня 2015 року на території "Сіті-Парку" на проспекті Волі в Луцьку встановили перший в Україні пам'ятник лідеру групи "Скрябін". Однак 1 березня 2016 року на прохання матері через несхожість з музикантом пам'ятник демонтували. 23 серпня 2016 року на його місці встановили інший пам’ятник Скрябіну.