НОВИНИ

У Луцьку встановили новий пам'ятник лідеру гурту "Скрябін" Кузьмі

Попередній пам’ятник, виконаний луцьким скульптором Іриною Дацюк, розкритикувало чимало людей і зрештою, рідні музиканта вирішили демонтувати скульптуру та замовити нову.

У вівторок, 23 серпня, напередодні Дня Незалежності України, на території рекреційного комплексу "Сіті-парк" у Луцьку встановили новий пам’ятник лідеру гурту "Скрябін" Андрію Кузьменку. Про це повідомляє місцевий сайт volyn24.com.

Попередній пам’ятник, виконаний луцьким скульптором Іриною Дацюк, розкритикувало чимало людей. Зрештою, рідні музиканта вирішили демонтувати скульптуру та замовити нову.

Встановлення пам’ятника планували закінчити до 17 серпня, Дня народження Кузьменка.

Інвестор "Сіті-парку" Андрій Покровськийрозповів, що встановити скульптуру 17 серпня не вдалось через те, що цього разу сім’я музиканта ретельно перевіряє кожну деталь. Також, з його слів, скульптори дещо переоцінили свої сили, коли визначали термін виконання робіт.

 

Крім того, бізнесмен сказав, що новий пам’ятник виготовив київський скульптор Тарас Цюпа. Він також виконаний з бронзи, але в іншому художньому стилі.

Покровський також розповів, що цей пам’ятник дещо дорожчий за попередній. Перший пам’ятник коштував майже 388 тисяч гривень.

Цього разу офіційного відкриття скульптури не планують.

 

Нагадаємо, лідер гурту "Скрябін" Андрій Кузьменко загинув у ДТП в лютому 2015 року. 31 жовтня президент Петро Порошенко підписав Указ, яким нагородив Андрія Кузьменка посмертно орденом "За заслуги" І ступеня.  

1 жовтня 2015 року на території "Сіті-Парку" на проспекті Волі в Луцьку встановили перший в Україні пам'ятник лідеру групи "Скрябін". Пізніше, 1 березня, на прохання матері через несхожість з музикантом, пам'ятник демонтували.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.