У Києві розпочалося судове засідання у справі вбивств активістів під час Євромайдану – трансляція

16 Лютого 2017, 12:57

У Києві у четвер, 16 лютого, у Святошинському районному суді відбувається чергове судове засідання у справі "Вбивства людей під час Євромайдану", які сталося 20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській. 

Нагадаємо, напередодні, 15 лютого з'явилося нове відео розстрілів на Майдані (повна версія). 

Як повідомлялося, 17 січня Святошинський районний суд Києва продовжив на два місяці арешт екс-беркутівцям Сергію Зінченку, Павлу Аброськіну, Олегу Янішевському, Олександру Маринченку та Сергію Тамтурі, підозрюваним у розстрілі учасників революції Гідності в період 18-20 лютого.

Зазначима, розгляд справи п’ятьох колишніх бійців "Беркуту" Сергія Зінченка, Павла Аброськіна, Олександра Маринченка, Сергія Тамтури й Олега Янишевського, яких підозрюють у причетності до розстрілу 48 майданівців по вул. Інститутській 20 лютого 2014 року. Їх звинувачують у перевищенні службових повноважень, незаконному поводженні зі зброєю, умисному вбивстві та завдання тілесних ушкоджень активістам Майдану. Експертиза довела участь "беркутівців" у масових розстрілах на Майдані. Натомість обвинувачені не визнають себе винними у розстрілах євромайданівців.

Водночас, засідання над "беркутівцями" неодноразово зривали невідомі, які влаштовували акції протесту в судовій залі.