У Києві правоохоронці прийшли з обшуками до бази Нацкорпусу

23 Березня 2018, 10:55

У Києві в п'ятницю, 23 березня, правоохоронці прийшли з обшуками до бази "Національного корпусу" на заводі АТЕК. Про це повідомив глава прес-служби НК Роман Чернишов.

 

 

 

 

За даними Insider, слідчі дії проводить Департамент захисту економіки Нацполіції.

 

 

Зазначається, що наразі затримань поки не було.

 

Крім поліцейських та спецпризначенці, за словами очевидці, на місце прибули бійці Національної гвардії.  

 

 

Водночас у Національній поліції України заявили, що жодні політичні чи громадські формування, які можуть перебувати на території заводу, "не є предметом зацікавленості з боку Національної поліції".

 

"Національна поліція в рамках кримінального провадження, яке розслідує Головне слідче управління, за санкцією суду проводить виїмку документації в адмінбудівлі офісу заводу АТЕК. Жодні політичні чи громадські формування, які можуть перебувати на території заводу АТЕК, не є предметом зацікавленості з боку Національної поліції", – повідомив речник Нацполіції Ярослав Тракало.

 

Як повідомлялось, політична партія "Національний корпус" 28 січня провела присягу представників своєї організації "Національні дружини", метою якої є "забезпечення порядку на вулицях українських міст". Як заявили в організації, таким чином вони відзначили рік свого існування.