У Києві на знак протесту знову засмажили яєчню на Вічному вогні

21 Червня 2011, 17:00

Відео свого вчинку вони оприлюднили в Інтернеті.

«Арт-група «Яйце» імені Корнєєва і Нестеренка (прокурор і суддя Ганни Сінькової) влаштувала акцію на підримку Ганни Сінькової», – заявили вони.

«Саме в день чергового пафосного офіціозу в парку Слави за участтю Віктора Януковича і Ху Цзіньтао, ми посмажили три яєчні на вічному вогні. У такий спосіб ми намагалися привернути увагу громадськості до ситуації з політв’язнем Ганною Сіньковою, що вже три місяці перебуває у СІЗО за ідіотичними обвинуваченнями, бо маріонеткові суди нічого не вирішують, а лише виконують наказі згори», – йдеться в повідомленні.

«Ми вважаємо, що кожен громадянин повинен реагувати гострим сарказмом на абсурдність загальної ситуації та беспрєдєл влади й чиновників», – зазначили соратники Сінькової.

Зазначимо, що активісти переплутали прізвище судді Сінькової – він Киреєв, а не Корнєєв.

Як відомо, 16 грудня 2010 року в інтернеті з'явився відеоролик, на якому, 4 невідомих смажили яєчню на Вічному вогні. За тим, що відбувається спостерігали двоє працівників міліції, які не припинили дії молодих людей, зробивши їм лише зауваження.

19 червня суд вирішив залишити в СІЗО активістку об'єднання «Братство Св. Луки» Ганну Сінькову, обвинувачену в смаженні яєчні на Вічному вогні в київському парку Слави.