У КВУ повідомили, які нардепи не голосували на засідання Ради в лютому – інфографіка

6 Березня 2018, 12:02

Комітет виборців України повідомив, що в лютому 66 народних депутатів пропустили 90% голосувань Верховної Ради. Про це у вівторок, 6 березня, повідомляє прес-служба КВУ. 

 

Як зазнається, у лютому було проведено дев’ять пленарних засідань, на яких відбулося 254 голосування. Однак десять депутатів не проголосували жодного разу (не натискали "за", "проти" чи "утримався").

 

"Серед депутатів, які не проголосували жодного разу за місяць: Нестор Шуфрич, Віталій Чепинога, Михайло Поплавський, Євген Бакулін, Олесь Довгий, Вадим Рабінович, Дмитро Ярош, В’ячеслав Константіновський (заявив про складання повноважень). Також не голосували нардепи-втікачі Сергій Клюєв та Олександр Онищенко", – йдеться в повідомленні.

 

 

За даними КВУ, деякі нардепи проголосували лише кілька разів за місяць. А саме: двічі натиснули кнопку Сергій Ларін ("Опозиційний блок"), Денис Омельянович ("Опозиційний блок"), Віталій Хомутиннік ("Відродження"), Костянтин Жеваго (позафракційний), Євгеній Мураєв (позафракційний), Аркадій Корнацький (БПП).

 

"Вказані депутати пропустили голосування ВР з невідомих причин. Тобто, не через хворобу чи відрядження", – наголосили в комітеті.

 

Згідно з повідомленням, найчастіше ігнорували голосування депутати "Опозиційного блоку" та "Відродження". Так, із 66 депутатів 21 є членом фракції "Опозиційний блок", 12 – "Відродження".

 

"Двоє народних депутатів не пропустили в лютому жодного голосування. Це Віктор Пинзеник та Іван Спориш, обидва із "Блоку Петра Порошенка", – додали в КВУ.

 

Нагадаємо, 5 березня Комітет виборців України повідомив, що в лютому семеро народних депутатів не були офіційно зареєстровані на жодному з дев'яти пленарних засідань Верховної Ради.