НОВИНИ

У КВУ назвали нардепів, які пропустили всі засідання Ради в лютому

Як зазначається, загалом лише половина депутатів (198 із 423) були зареєстровані на всіх засіданнях в лютому.

Комітет виборців України повідомив, що в лютому семеро народних депутатів не були офіційно зареєстровані на жодному з дев'яти пленарних засідань Верховної Ради. Про це в понеділок, 5 березня, повідомляє прес-служба КВУ. 

 

Згідно з повідомленням, пропустили всі засідання парламенту в лютому такі депутати: Євген Бакулін ("Опозиційний блок"), Олесь Довгий ("Воля Народу"), Вадим Рабінович ("Опозиційний блок"), Дмитро Ярош (позафракційний), В’ячеслав Константіновський (заявив про складання повноважень), а також нардепи-втікачі Сергій Клюєв та Олександр Онищенко.

 

"Вони пропустили всі засідання ВР за даними письмової та електронної реєстрацій. Вказані нардепи пропустили засідання з невідомих причин, тобто, не через хворобу чи відрядження", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, загалом лише половина депутатів (198 із 423) були зареєстровані на всіх засіданнях в лютому. Так, найбільше депутатів відвідали ранкове засідання 6 лютого, найменше – ранкове засідання 9 лютого.

 

"Серед фракцій та груп ВР найвищі показники відвідування в "Народного Фронту", "Самопомочі" та Блоку Петра Порошенка. В середньому в залі парламенту було письмово зареєстровано 83% депутатів НФ, 81% – "Самопомочі", 80% - БПП, 78% – Радикальної партії Олега Ляшка, 75% – ВО "Батьківщина", по 69% – "Опозиційного блоку" та "Відродження", – зазначили в КВУ.

 

Водночас у комітетів додали, що найнижчі показники відвідування в депутатів групи "Воля Народу".

 

Нагадаємо, у Комітеті виборців України (КВУ) назвали прізвища десяти народних депутатів, які прогуляли у 2017 році усі пленарні засідання Верховної Ради. Серед них: Євген Бакулін, Дмитро Добкін, Дмитро Ярош, Михайло Добкін, Іван Фурсін, Віталій Чепинога, Геннадій Бобов, В’ячеслав Богуслаєв, Сергій Клюєв та Олександр Онищенко.