У Конгресі США пропонують виділити Україні не менше $410 млн військової допомоги

14 Липня 2017, 19:53

Комітет з питань асигнувань Палати представників Конгресу США пропонує у 2018 фінансовому році виділити не менше 410 млн доларів на військову допомогу Україні. Про це йдеться у повідомленні посольства України в США.

Зокрема, комітет представив проект закону про асигнування на потреби Держдепу США, зарубіжні операції і суміжні програми на 2018 фінансовий рік, яким виділяються кошти на програми підтримки України.

"Незважаючи на суттєве скорочення загального бюджету Державного департаменту, кошторис допомоги Україні по лінії зовнішньополітичного відомства Сполучених Штатів і причетних агентств збережений на рівні 2017 року – в обсязі не менше 410,465 млн доларів", – йдеться в повідомленні.

Документ передбачає фінансування на оборонні цілі за програмою "Міжнародне військове фінансування" для України на рівні не меншому поточного бюджетного року, а також законодавчу можливість для виділення у разі необхідності коштів для надання додаткових кредитних гарантій.

Нагадаємо, в травні Білий дім представив проект федерального бюджету США на 2018 фінансовий рік, який передбачає, в тому числі, допомогу Україні за різними програмами на загальну суму близько $350 млн. Зокрема, документ передбачав кошти Україні на програми допомоги у військовій сфері та сфері безпеки, а також в рамках програм Держдепу і Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).