У Кличка скаржаться, що у Києві проти них розповсюджують фальшиву газету

11 Жовтня 2012, 15:35

У партії пов’язують появу газети з фінальним  етапом переговорів між УДАРом та об’єднаною опозицією  про узгодження єдиних кандидатів по мажоритарних округах по Києву. «У фальшивці змальовується абсолютно фантастична версія «змови проти опозиції в Києві», однак навіть людям далеким від політики очевидна брехливість і абсурдність викладених в ній фактів», – відзначають в УДАРі.  

На думку партії Кличка, поява цього чорного піару на даному етапі вигідна  владі та провладним кандидатам. «Також до появи фальшивої газети може бути причетна «молода команда» Черновецького, представники якої у випадку узгодження кандидатів програють свої мажоритарні округи, незважаючи на повне сприяння влади. Стиль цієї фальшивки дуже нагадує подібні продукти часів Черновецького», – відзначають в УДАРі.

У партії відзначають, що газета  «Столичные ведомости» має наклад 300 тисяч. Видання не зареєстровано в Державному реєстрі друкованих ЗМІ та не має вихідних даних, передбачених законом «Про вибори народних депутатів України».  

УДАР звертається до прокуратури та міліції про вжиття заходів, щоб припинити поширення цієї фальшивої газети, сприяти її вилученню та провести відповідне розслідування.

Як повідомлялось, голова ради об'єднаної опозиції Арсеній Яценюк раніше заявляв, що Партія регіонів робитиме все, щоб зірвати переговори щодо узгодження спільних мажоритарних кандидатів від партій "Батьківщина" і УДАР. 

Читайте також: Що стоїть за раптовим «союзом» Кличка та об’єднаної опозиції

У серпні партія "УДАР" звинуватила об’єднану опозицію в викорситанні технології чорного піару  у 218 виборчому окрузі столиці, де з'явилась газета кандидата від опозиції Володимира Ар’єва, на першій шпальті якої було розміщено фотографію Віталія Кличка та кандидата від партії  УДАР під написом "Не вір!".