НОВИНИ

"УДАР" заявляє, що об’єднана опозиція використовує "брудні технології"

Партія "УДАР" заявляє про те, що об’єднана опозиція активно використовує проти неї технології чорного піару. Про це йдеться в заяві партії, оприлюдненій у вівторок, 28 серпня.

Так "УДАР" відреагував на розповсюдження, з їх слів, у 218 виборчому окрузі столиці газети кандидата від об’єднаної опозиції Володимира Ар’єва, на першій шпальті якої розміщено фотографію Віталія Кличка та кандидата від партії "УДАР" по 218 мажоритарному округу Олександра Сергієнка з написом "Не вір!".

В "УДАРі" наголошують, що це не перший випадок, коли об’єднана опозиція веде подібну діяльність проти політичної сили Віталія Кличка.

"По-перше, це є прикладом відвертого порушення принципу взаємного непоборення, якого мали б дотримуватися усі опозиційні сили. По-друге, це свідчить про те, що деякі представники об’єднаної опозиції не винесли уроків з подій недавнього минулого, коли застосування чорного піару проти своїх партнерів по демократичному табору призводило до самознищення і лише посилювало провладну партію", – наголошують в "УДАРі".

Нагадаємо, 26 серпня після жеребкування в ЦВК щодо представництва партії в окружних виборчих комісіях, партія "УДАР" закликала колег з об’єднаної опозиції та ВО "Свобода" на рівні юридичних служб партій сформувати робочу групу для напрацювання спільних механізмів захисту результатів виборів.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.