У Харкові вводять нові карантинні обмеження

3 Липня 2020, 19:04

У Харкові вводять нові карантинні обмеження. Таке рішення ухвалила міська Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки, передає «Укрінформ» у п’ятницю, 3 липня.

 

«Насамперед, це стосується обмеження роботи кінотеатрів, проведення масових заходів – у кількості учасників не більше 10 осіб. Крім того, треба заборонити роботу закладам громадського харчування, де відсутні літні майданчики або площа зали складає менше 50 кв. м – крім надання послуг із здійснення адресної доставки замовлень або замовлень на винос. Крім того, нам було рекомендовано обмежити роботу кафе, ресторанів до 22:00», – сказав перший заступник міського голови Ігор Терехов.

 

За його словами, до поліції є прохання проконтролювати ці обмеження.

  

Нагадаємо, з 22 травня Україна перейшла до адаптивної моделі карантину. Уряд послаблює загальнонаціональні обмежувальні заходи. Послаблення діятимуть лише в тих регіонах, де дозволяє епідемічна ситуація. 

 

При цьому, регіони мають повернути карантинні обмеження, якщо епідеміологічна ситуація три дні поспіль не відповідає вимогам для пом’якшення карантину. 

  

1 червня Україна перейшла до наступного етапу послаблення карантину – епідемічна ситуація в більшості областей дає змогу відкрити спортивні зали та фітнес-центри, заклади освіти, запустити міжобласне автомобільне сполучення та залізничні перевезення.

 

З 5 червня дозволена робота закладів громадського харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 5 м². Особам старше 60 років можна не дотримуватися самоізоляції.

 

З 10 червня почався наступний етап пом'якшення карантину, на якому передбачено відкриття баз відпочинку та санаторіїв, за винятком дитячих таборів, та проведення культурних заходів. Також з 10 червня відновлюється пропуск через лінію розмежування в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил. 

 

17 червня Кабмін продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня.

 

30 червня прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що карантинні обмеження у країні можуть посилити, якщо кількість активних хворих на 100 тисяч населення досягне 60 осіб.