У Харкові не працює п’ять трамвайних маршрутів через несплату за електроенергію

14 Серпня 2016, 18:14

У Харкові в неділю, 14 серпня, п'ять трамвайних маршрутів (№1, 3, 7, 12, 20) не працюють. Про це повідомив заступник харківського міського голови з питань інфраструктури Євген Водовозов, передає сайт мерії.

За його словами, відключення відбулося о 2:30 ночі через несплату за електроенергію.

«Ми постійно зверталися до керівництва країни з питання компенсації за перевезення пільгового контингенту населення. Цього року, вперше за багато років, держава не виділила ні копійки. Також зазначу, що ця компенсація ніколи не приходила в місто «живими» грошима, це завжди були клірингові зарахування за електроенергію», – сказав Водовозов.

При цьому заступник мера назвав комерційну позицію «Харківобленерго» абсолютно неприйнятною з погляду соціальної складової, «оскільки підприємство бере в заручники не тільки мерію, а й харків'ян, прекрасно розуміючи корінь проблеми».

Він повідомив, що міська влада підготує чергове звернення до Кабінету міністрів з питання якнайшвидшої виплати компенсації за проїзд пільгового контингенту населення, щоб вирішити питання з оплатою за постачання електроенергії.

У Харкові функціонують 13 трамвайних маршрутів.

У липні в ніч на 30 липня на підстанції Щасливцеве Генічеського району відбулося відключення електроенергії у трансформаторі на 10 тис кВА, через що весь населений пункт був знеструмлений.