НОВИНИ

Деякі курортні селища на Херсонщині залишилися без світла

Знеструмлення відбулося через пошкодження трансформатора.

Уночі 30 липня на підстанції Щасливцеве Генічеського району відбулося відключення електроенергії у трансформаторі на 10 тис кВА, через що весь населений пункт був знеструмлений. Як повідомив голова Генічеської районної державної адміністрації Олександр Воробйов, відключення було здійснене професійним способом, що призвело до знеструмлення усієї Арабатської стрілки.

Та вже зранку вдалося поновити електропостачання у Генгірці та Стрілковому.

Після огляду трансформатору з`ясувалося, що вночі невідомі з двох баків серед трьох у масляному вимикачі на 35 кВ злили 100 літрів масла, яке коштує достатньо дорого.

Наразі РЕС перевіряє роботу трансформатору і якщо зникле масло не виявлять на інших електрооб`єктах і повернуть на Щасливцевську підстанцію, то для оперативного вирішення проблеми залучатимуть фахівців із сусідніх з Генічеським районів.

Олександр Воробйов говорить про те, що в Херсонобленерго відсутня система безпеки, ситуація на підстанціях у районах області зовсім не контролюється, а це значить, що компанія не розвиває власну діяльність на Херсонщині.

«Це умисне пошкодження трансформатора і я вважаю, що цей злочин вчинено або з ціллю наживи, або тому, що комусь занадто погано, коли у Генічеському районі все добре та успішно триває курортний сезон», – коментує ситуацію голова Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов.

Він також поінформував, що з 6.30 ранку на місці вже працює оперативна група поліції, яка активно проводить слідчі дії.

Районна державна адміністрація, в свою чергу, повністю координує роботу правоохоронних органів і РЕС для найшвидшого відновлення подачі електроенергії у селі Щасливцеве.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.