У харківській лікарні пояснили, чому Власенка не пустили до Тимошенко

10 Травня 2012, 16:02

За його словами, німецький лікар Хармс працює з Тимошенко з 09:00. На короткий час він спускався в кабінет головного лікаря для зустрічі із Власенком. Після цього лікар повернувся до Тимошенко. "Я двічі туди ходив, там проводилося ультразвукове дослідження і процедури", – сказав Афанасьєв.

Він зазначив, що із Хармсом погоджено графік на сьогодні, він переданий для узгодження відвідування в Пенітенціарну службу. Афанасьєв також повідомив Власенку і журналістам, що попросив Хармса надавати графіки на день вперед.

Дочка Тимошенко Євгенія зазначила, що лікар Хармс не був проти спілкування з Тимошенко. "Ми були разом з вами в кабінеті, він сказав, що за медичною частиною він не бачить зараз перешкод, що через 10 хвилин мама звільниться, це було о 12 годині. Ви сказали, що ви це не вирішуєте", – сказала Тимошенко Афанасьєву в присутності журналістів. Афанасьєв передав Власенку графік на сьогодні, підписаний Хармсом.

В той же час Власенко повідомив, що відповідно до графіка, вільний час у Тимошенко буде з 16:00 до 19:00 і з 19:30 до 21:00. Він також зазначив, що не виключає вибір такого графіка тим, що о 17:00 йому потрібно вилетіти в Київ з Харкова, а також тим, що о 20:00 лікарня закривається для відвідувачів. "Як мені здається, це робиться для того, щоб обмежити Юлію Володимирівну в спілкуванні", – сказав він.

Власенко не зміг спрогнозувати, чи вдасться йому одержати дозвіл Пенітенціарної служби на зустріч, зазначивши, що Пенітенціарна служба може відреагувати за 5 хвилин, а може не відреагувати до кінця дня.

Нагадаємо, 10 травня охорона не допустила Власенка і доньку колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко Євгенію для зустрічі з Юлією Тимошенко в Центральній клінічній лікарні "Укрзалізниці" у Харкові. Вранці 9 травня Державна пенітенціарна служба доставила Тимошенко з Качанівської колонії в ЦКЛ "Укрзалізниці". Лікарі почали виводити Тимошенко з голодування.