У КДБ Білорусі прокоментували затримання директора українського заводу

29 Листопада 2017, 15:26

У Комітеті державної безпеки Білорусі підтвердили затримання керівника українського ПАТ "Завод обважнювачів" Олександра Скиби. Про це повідмоляє прес-служба білоруського відомства, у заяві якого вказується, що Скиба був затриманий у рамках боротьби з корупцією.

"КДБ Республіки Білорусь в рамках боротьби з корупцією та економічними злочинами при отриманні хабара в розмірі $2800 від… громадянина України Скиби А.С. затриманий головний металург ВАТ" Мінський тракторний завод Карась А. Н", – йдеться в повідомленні,

При цьому у КДБ стверджують, що в якості посередника при отриманні хабара виступав син затриманого Карася.

"Всі фігуранти корупційних схем затримані. Стосовно них застосовано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою", – додали у прес-службі.

Як повідомлялось, Комітет державної безпеки Республіки Білорусь затримав очільника підприємства ПАТ "Завод обважнювачів" (м. Костянтинівка Донецької обл.) Олександра Скибу. Зазначаєтсья, що він прибув до Мінську 15 листопада у відрядження на перемовини з ВАТ "Мінський тракторний завод", з яким українське підприємство має договір про постачання продукції, що використовується в ливарному виробництві білоруського заводу.