У Каневі «Беркут» увірвався в ОВК №197 і виніс печатку

7 Листопада 2012, 08:01

У цьому окрузі за мандат депутата змагаються опозиціонер Леонід Даценко та провладний кандидат Богдан Губський. Під час нападу побито й травмовано пікетувальників, які цілодобово чергували біля приміщення окружкому.

"Беркут" увірвався в приміщення, щоб забрати печатку окружної виборчої комісії, –Голова комісії Максим Оніщенко пройшов до свого кабінету, забрав і виніс печатку. Це прямо порушення закону, оскільки в законі чітко написано, що виносити печатку за межі окружної комісії суворо заборонено. Зараз Оніщенко з печаткою перебуває в приміщенні Канівської міліції. До міліції з'їжджаються опозиціонери, щоб продовжити пікетування. В окружкомі перебуває народний депутат Андрій Шевченко, однак міліція нікого не пускає всередину будівлі", – розповіла Воронцова.

6 листопада голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб заявив, що вибори на Черкащині пройшли чесно й прозоро.

Округ 197 потрапив до списку округів, де, за постановою ЦВК, неможливо встановити результати виборів і пропонується оголосити перевибори.

Як повідомлялось, 5 листопада о 8:35 на сайті ЦВК з'явилися дані про обробку 100% протоколів в окрузі №197, за результатами яких самовисуванець Богдан Губський отримав 35,65% голосів. Кандидат від об’єднаної опозиції Леонід Даценко, який лідирував до цього, набрав 31,82% голосів.

При цьому народнийдепутат Андрій Парбуій, який перебуває в Каневі, заявив, що голови ДВК досі не здали уточнені протоколи, хоча на сайті ЦВК вже є дані про обробку 100% протоколів.

У свою чергу народний депутат Анатолій Гриценко назвав результат Губського сфальсифікованим.

Нагадаємо, раніше Губський звинуватив опозицію у спробі фальсифікувати результати виборів у 197 окрузі через зміну членів ОВК. На засіданні 2 листопада ЦВК змінила у 197 окрузі секретаря – представника Партії регіонів та члена комісії від партії «Єдіная родіна». Напередодні ЦВК замінила 8 із 18 членів даної ОВК. 

98