НОВИНИ

Гриценко назвав результат Губського сфальсифікованим

Депутат від опозиції Анатолій Гриценко заявляє, що перемога Губського, яку показує сайт ЦВК – сфальсифікована. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Злочин. Ще один. І ще раз проковтнемо? Голоси в ОВК ще не підраховано по протоколам. Члени комісії сидять і працюють з цифрами...», – сказав він.

Гриценко наголосив, що кінцевого протоколу ОВК поки що не склала.

Опозиціонер також додав: «Андрій Парубій стоїть біля кімнати з сервером, звідки на сервер ЦВК вводяться дані (ким? які?) – кімната зачинена».

Цю ситуацію Гриценко називає фальсифікацією, свідомим введенням виборців в оману. 

«Одним словом  –  злочин! Вкотре на цих виборах», – резюмував депутат. 

«Знову проковтнемо? Як на Миколаївщині, Вінниччині, Київщині, Херсонщині – усюди по країні? Депутати від опозиції готові сісти в новій Раді поряд з губськими, засухами, травянками... і тихенько разом працювати, нібито нічого не відбулося?» – обурився він. 

У підсумку Гриценко закликав зважитися на «відповідальний і рішучий вчинок і сказати тверде «ні» – цій владі, і її злочинам, і таким чином сформованій Раді».

Нагадаємо, що о 8:35 на сайті ЦВК з'явилися дані про обробку 100% протоколів 197-го виборчого округу, за результатами яких Губський отримав 35,65% голосів, а його найближчий суперник, кандидат від ВО "Батьківщина" Леонід Даценко – 31.82%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.