У Європарламенті закликали Україну прискорити створення антикорупційного суду — звернення

7 Грудня 2017, 19:19

Представники групи «Друзі європейської України» в Європарламенті закликали українську владу до справжнього протистояння корупції. Про це йдеться в зверненні європейських депутатів.

У спільній заяві членів Європарламенту, яка поширена 7 грудня і підписана зокрема Ребеккою Гармс та Петрасом Ауштревічіусом, вітається заява президента України Петра Порошенка та його заклик до рішучої боротьби з корупцією. Крім того, висловлюється повна підтримка роботи НАБУ та його керівника Артема Ситника.

Разом з тим, члени групи «Друзі європейської України» в парламенті ЄС наголосили на необхідності прискорення створення антикорупційного суду, але з переглядом поточного законопроекту.

Як повідомляється, ЄС очікує побачити «консолідовану та спільну роботу всіх державних інституцій щодо справжнього протистояння корупції», що є на думку євродепутатів є найважливішим елементом порядку денного в процесі асоціації України та ЄС.

Читайте також: Венеційська комісія оприлюднила висновок щодо створення в Україні Антикорупційного суду

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що новий законопроект щодо Антикорупційного суду має буде розроблений та підписаний до кінця 2017 року.