У двох округах столиці 25 січня відбудуться повторні вибори до Київради

28 Листопада 2014, 16:52

На 25 січня 2015 року Київська міська територіальна виборча комісія призначила проведення проміжних місцевих виборів в одномандатних виборчих округах № 57 (Шевченківський район) та № 8 (Дарницький район). Про це повідомила член комісії Анастасія Зернова, посилаючись на сьогоднішнє засідання комісії та прийняту постанову про призначення виборів у цих округах.

За її словами, така постанова прийнята, враховуючи, що обрані в цих округах депутати Київради Юрій Левченко та Олександр Супруненко, достроково припинили свої повноваження у зв’язку з реєстрацією їх народними депутатами України.

Зернова зазначила, що виборчий процес починається 4 грудня – не пізніш як за 50 днів до дня голосування. 

За її словами, згідно з чинним законодавством, межі округів не змінюються, водночас КМТВК має сформувати нові дільничні виборчі комісії до 8 січня. 

Нагадаємо, Супруненко переміг у 216-му мажоритарному окрузі в Києві на виборах до парламенту 26 жовтня, Левченко – у столичному окрузі № 223. Позачергові вибори Київради проводились в один день з виборами Київського міського голови 25 травня 2014 року, одночасно з президентськими виборами. Тоді Левченко та Супруненко були обрані до Київради у 57-му та 8-му мажоритарних округах.