У ДСНС повідомили, що через пожежі у Києві фіксують перевищення небезпечних частин у повітрі

17 Квітня 2020, 11:28

У Києві фіксують перевищення небезпечних частин у повітрі через пожежі. Про це повідомила Вікторія Рубан, речниця Державної служби з надзвичайних ситуацій, передає Громадське

 

"Загалом у повітрі справді є перевищення небезпечних частин, але маємо те, що маємо. Щодо екології конкретніше можуть розказати фахівці, я ж можу розказати щодо викидів у повітря шкідливих речовин під час пожеж. Справді в останні кілька днів у Київській області, в Чорнобильській зоні та навіть у Києві було багато пожеж в екосистемах, все це спровокувало те, що ми бачимо в шарах атмосфери дуже багато викидів унаслідок пожеж", — відповіла Рубан на запитання про те, яка зараз ситуація з повітрям у Києві.

 

Вона порекомендувала мешканцям столиці залишатися вдома, носити пов'язки, робити вологе прибирання, не відчиняти вікна та пити побільше води.

 

Нагадаємо, пожежа в Чорнобильській зоні спалахнула 4 квітня з вини 27-річного жителя села Рагівка, який для забави в трьох місцях підпалив сміття та траву. Вогонь вітром перекинуло далі. 15 квітня стало відомо, що осередки пожеж поблизу міст Прип'яті та Чорнобиля у зоні відчуження повністю ліквідовано.

 

Як повідомлялося, у причетності до підпалів поліція Київської області вручила двом людям підозри. Є припущення, що могла діяти група осіб. Поліція вивчає причини таких масштабних пожеж та не поодиноких осередків загоряння.

 

Унаслідок пожежі понад 30% туристичних локацій втрачені повністю і відновленню не підлягають.

Позначки: