У ДФС порахували кількість російських вантажівок на території України

15 Лютого 2016, 15:56

Станом на ранок понеділка, 15 лютого, в Україні перебували менше ста російських вантажівок. Про це повідомив глава Державної фіскальної служби Роман Насіров.

«В Україні взагалі сьогодні на ранок перебувало менше, ніж 100 російських вантажівок», – сказав він журналістам на прес-конференції.

За словами Р.Насірова, блокування російських вантажівок ніяк не позначається на роботі ДФС.

Він уточнив, що блокування організовують на трасах волонтери або громадськість, і це не дозволяє Україні виконувати міжнародні зобов'язання щодо транзиту вантажів, тому глава ДФС назвав таке блокування злочином.

Як повідомлялося, блокада російських фур в Україні почалася 11 лютого. Станом на день 16 лютого 11 українських областей долучилися до акції.

14 лютого РФ офіційно заявила про аналогічну про блокаду українських вантажівок. 15 лютого уряд України офіційно призупинив рух російських вантажівок територією країни.

У Кремлі обурилися блокуванням російських вантажівок на території України і пригрозили новими заходами у відповідь, якщо ця проблема не буде знята. 

На думку російського прем’єр-міністра Дмітрія Мєдвєдєва, блокування руху російських фур в Україні є порушенням міжнародного права. Згодом стало відомо, що Україна почала технічні консультації з Міністерством транспорту РФ з питання транзитних автомобільних перевезень між країнами.