НОВИНИ

Мєдвєдєв прокоментував блокування в Україні російських фур

Прем'єр-міністр РФ сподівається, що українська влада виправить цю ситуацію.

На думку російського прем’єр-міністра Дмітрія Мєдвєдєва, блокування руху російських фур в Україні є порушенням міжнародного права. Про це Мєдвєдєв заявив на нараді з віце-прем'єрами.

"Це неподобство, це порушення всіх міжнародних правил перевезення, на це потрібно адекватним чином відповідати", - сказав прем’єр-міністр РФ.

Віце-прем’єр Аркадій Дворковіч повідомив Мєдвєдєву, що вантажівки блокують «угруповання, пов’язані з «Правим сектором»».

«Те, що якісь молодчики там зупиняють фури, користуючись, в тому числі, вогнепальною зброєю, означає, що влади на Україні немає або, іншими словами, при владі перебувають ці екстремістські угруповання, які або підпорядкували собі державу, або держава на них ніяк не реагує», - сказав відреагував Мєдвєдєв.

Глава російського уряду висловив надію, що українська влада найближчим часом відновить нормальний руху вантажного транспорту.

Як повідомлялося, блокада російських фур в Україні почалася 11 лютого. Станом на день 16 лютого 11 українських областей долучилися до акції.

14 лютого РФ офіційно заявила про аналогічну про блокаду українських вантажівок. 15 лютого уряд України офіційно призупинив рух російських вантажівок територією країни.

У Кремлі обурилися блокуванням російських вантажівок на території України і пригрозили новими заходами у відповідь, якщо ця проблема не буде знята.