У Британії скоротилася парламентська більшість до одного голосу

2 Серпня 2019, 12:19

Правляча Консервативна партія Великої Британії після довиборів до Палати громад скоротила свою більшість до однієї людини. Про це повідомляє  BBC.

 

Зокрема, кандидат від консервтаорів Кріс Девіс програв на довиборах у Бреконі та Раднорширі в Уельсі. Так, там отримала перемогу кандидатка від Ліберальних демократів Джейн Доддс.

 

Зазначається, що для новообраного прем'єр-міністра Бориса Джонсона наявність меншої кількості депутатів в Палаті громад означає, що йому може бути складніше змусити парламент погодитися з його політикою.

 

"Він сильно покладатиметься не лише на своїх власних депутатів, які проголосують за його плани, але і на депутатів від Демократичної Юніоністичної партії", – йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, 25 липня Джонсон оголосив список нових міністрів, віддавши ключові посади прихильникам виходу країни з Євросоюзу.

 

23 липня члени Консервативної партії Британії обрали колишнього мера Лондона  Бориса Джонсона лідером своєї політичної сили. Зокрема, за кандидатуру Джонсона проголосували 92,153 членів Консервативної партії. Водночас його суперник, чинний глава британського МЗС набрав 46,656 голосів. Так, явка склала Явка: 87,4%.

 

Раніше Джонсон пообіцяв вивести  Британію з ЄС 31 жовтня у разі перемоги на виборах.