У Білорусі зібралися декілька тисяч людей на підтримку Тихановської

7 Серпня 2020, 12:24
У четвер, 6 липня, у столиці Білорусі декілька тисяч людей зібралися на підтримку кандидатки в президенти Білорусі Світлани Тихановської. Про це повідомляє видання TUT.by.
 
 

У виданні пишуть, що до останнього моменту не було зрозуміло, чи вдасться штабу Тихановської провести мітинг у Мінську 6 серпня. Однак зробити це не вдалося: співробітники ДАІ закрили в'їзд до парку.

 

Після 15.00 Світлана Тихановська, Марія Колесникова і Вероніка Цепкало оголосили, що до 19.00 як громадяни Білорусі вони прийдуть до Київського скверу, де заплановано День відкритих дверей установ додаткової освіти. Але о 19.00 зі сходинок кінотеатру «Київ» зазвучала пісня Віктора Цоя «Перемен». Виявилося, що співробітники Палацу дітей та молоді, які стояли за звукорежисерським пультом, свідомо включили цю композицію. Несподівану зміну програми присутні, яких на той час зібралося вже декілька тисяч, підтримали криками «Молодці!» й оплесками.

 

У виданні додають, що до кінотеатру «Київ» під'їхали три автозаки і три мікроавтобуси.

 

Через велику кількість людей на підходах до Київського скверу, присутні зайняли частину бульвару Шевченка і вулиці Каховської. Вони чекали на появу Тихановської, Колесникової і Цепкало. Однак до останнього моменту не було зрозуміло, з'являться вони чи ні. Довірена особа Тихановської Ольга Ковалькова повідомила, що біля скверу вона була – але, за деякими даними, охоронці попросили її повернутися до машини.

 

Нагадаємо, що у вівторок, 4 серпня, почалося дострокове голосування на виборах президента Білорусі, яке триватиме до 8 серпня, головний день виборів – 9 серпня