У Білорусі розповіли, хто стежитиме за навчаннями “Захід-2017”

14 Вересня 2017, 12:10

У четвер, 14 вересня, прес-секретар МЗС Білорусі Дмитро Мирончик розповів, що для спостереження за спільними військовими навчаннями Білорусі і РФ "Захід-2017" були розіслані 85 запрошень представникам військових структур інших країн, міжнародних організацій, а також акредитовано понад 270 представників ЗМІ. 

"Нами акредитовано понад 270 представників ЗМІ, чи то 273, чи то 275 представників ЗМІ…" – сказав він.

За словами Мирончика, були ще розіслані 18 запрошень в міжнародні організації, зокрема, ООН, ОБСЄ, НАТО, Червоний Хрест і інтеграційні структури, в яких Білорусь бере участь – ОДКБ та інші.

При цьому було запрошено 53 військових аташе при посольствах в Білорусі, а також представників військових структур сусідніх країн.

"Якщо підсумувати всі запрошення, то їх 85", – резюмував він.

Нагадаємо, у четвер, 14 вересня, у Білорусі стартували спільні російсько-білоруські військові навчання «Захід-2017».

Міністр оборони України Степан Полторак не виключає можливості провокацій з боку Російської Федерації під час цих навчань.

У НАТО заявили, що російські військові навчання у Білорусі можуть виявитися "троянським конем", зазначивши, що під виглядом навчань Росія може залишити там завезену військову техніку.

Міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон заявив, що навчання "Захід-2017" мають на меті спровокувати НАТО і випробувати його обороноздатність, а міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс взагалі закликав Росію скасувати масштабні військові навчання "Захід-2017" на східному фланзі НАТО.