У Білому домі наростає параноя через скандальні записи екс-помічниці Трампа – CNN

14 Серпня 2018, 10:33

Серед працівників Білого дому наростає параноя через скандал навколо колишньої помічниці американського президента Дональда Трампа Омаросою Манігол-Ньюман, яка записувала з ним розмови на диктофон. Про це повідомляє CNN.

 

Так, у понеділок, 13 серпня, екс-радниця оприлюднила запис телефонної розмови з Трампом на наступний день після її звільнення. Раніше Манігол-Ньюман оприлюднила запис, зроблений під час її звільнення керівником відділу персоналу Джоном Келлі.

 

 

Зокрема, записи не містили секретної інформації чи образливої лексики, але підтвердили той факт, що у Білому домі не варто очікувати на дотримання загальноприйнятих норм чи правил пристойності.

 

Наголошується, що тепер працівникам цікаво, хто ще може використовувати пристрої для запису під час приватних розмов. Крім того, інтригою залишається зміст записаних розмов, які Манігол-Ньюман обіцяла оприлюднити у майбутньому.

 

Раніше стало відомо, що  Білий дім досліджує варіанти дій у рамках правового поля щодо Маніголт-Ньюман. Зокрема, адміністрація президента США вивчає можливості покарання Маніголт-Ньюман за записування її розмов з главою апарату працівників Білого дому Джоном Келлі на диктофон. Крім того, адміністрація глави держави досліджує заходи, спрямовані на те, щоб не допустити поширення даних записів.

 

Нагадаємо, що колишня радниця Трампа Омароса Маніґолт-Ньюман заявила, що таємно записувала розмови, які вела в Білому домі. Маніґолт-Ньюман заявила, що записала бесіду про її звільнення главою адміністрації Джона Келлі в ситуаційній кімнаті, де приймаються посилені заходи безпеки.  Фрагменти її розмови з Келі були відтворені в ефірі програми «Зустріч з пресою» на каналі NBC, в якій вона з'явилася в зв'язку з публікацією її нової книги, яка поступає в продаж в дні. При цьому вона пише, що сама не прослухала ці записи. Однак вона заявила ведучому Чаку Тодду, що після завершення роботи над книгою вона слухала запис Трампа. Екс-радниця Трампа пояснила, що записувала розмови, вважаючи їх формою захисту.