НОВИНИ

У Білому домі мають намір покарати екс-радницю Трампа за записи таємних розмов

Крім того, адміністрація президента США досліджує заходи, спрямовані на те, щоб не допустити поширення даних записів.

Білий дім досліджує варіанти дій у рамках правового поля щодо колишньої помічниці президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа Омароси Маніголт-Ньюман. Про це повідомляє ABC News з посиланням на американських чиновників.

 

Зокрема, адміністрація президента США вивчає можливості покарання Маніголт-Ньюман за записування її розмов з главою апарату працівників Білого дому Джоном Келлі на диктофон. Крім того, адміністрація глави держави досліджує заходи, спрямовані на те, щоб не допустити поширення даних записів.

 

У свою чергу, прес-секретар президента США Сара Сандерс заявила, що "думка про те, що співробітник таємно проносив записувальний пристрій до ситуаційної кімнати Білого дому, свідчить про кричущу неповагу до нашої національної безпеки".

 

Так, значна кількість працівників Білого дому побоюється, що Маніголт-Ньюман опублікує приватні бесіди. 

 

"Тепер виникають побоювання, що її заяви будуть мати більшу обгрунтованість, підкріплені стрічками", - йдеться у повідомленні.

 

Наголошується, що використання будь-яких електронних пристроїв на території ситуаційної кімнати Білого дому ("SITROOM") заборонено.

 

Водночас колишній прес-секретар президента США Шон Спайсер зауважив, що дії Маніголт-Ньюман є "серйозним порушенням протоколу у сфері безпеки".

 

Раніше повідомлялося, що колишня радниця президента США Дональда Трампа Омароса Маніґолт-Ньюман заявила, що таємно записувала розмови, які вела в Білому домі.  Маніґолт-Ньюман заявила, що записала бесіду про її звільнення главою адміністрації Джона Келлі в ситуаційній кімнаті, де приймаються посилені заходи безпеки.  Фрагменти її розмови з Келі були відтворені в ефірі програми «Зустріч з пресою» на каналі NBC, в якій вона з'явилася в зв'язку з публікацією її нової книги, яка поступає в продаж в дні. При цьому вона пише, що сама не прослухала ці записи. Однак вона заявила ведучому Чаку Тодду, що після завершення роботи над книгою вона слухала запис Трампа. Екс-радниця Трампа пояснила, що записувала розмови, вважаючи їх формою захисту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.