У Азарова дали зрозуміти, що чекають від ЄС компенсацій

21 Листопада 2013, 17:51

«Уряд призупинятиме процес переговорів щодо підписання угоди до моменту, поки ми не зрозуміємо і не знайдемо вихід із ситуації, коли падіння промислового виробництва в наших відносинах з країнами СНД буде компенсовано за рахунок європейського ринку, оскільки в цьому випадку (підписання угоди) дуже серйозно постраждає економіка нашої країни і це відіб'ється на рівні життя всіх наших людей», – сказав Бойко.

Він зазначив, що своїм рішенням уряд виконує завдання, поставлене президентом.

«Президент поставив чітке завдання, щоб не було погіршення становища наших людей, зниження заробітних плат, пенсій при підписанні цієї угоди», – повідомив Бойко.

При цьому він зазначив, що сьогоднішнє рішення уряду не є результатом переговорів прем'єр-міністрів України та Росії 20 листопада, а було прийнято в результаті аналізу торговельних відносин між Україною і Росією за останній місяць.

«Сьогоднішня постанова є результатом аналізу останнього місяця торгово-економічних відносин (з Росією)», – заявив віце -прем'єр -міністр.

Нагадаємо, 21 листопада своїм розпорядженням уряд призупинив підготовку до підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявив, що опозиція вимагає від президента Віктора Януковича та прем’єр-міністра Миколи Азарова прибути до парламенту у зв’язку з цим рішенням.

Згодом Бойко заявив, що Україна призупинила підготовку до підписання Угоди про асоціацію з ЄС через погіршення торгово-економічних відносин з країнами СНД.

У свою чергу, екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський заявив, що у листопаді під час саміту у Вільнюсі угода про асоціацію між Україною та ЄС не буде підписана.