Тимошенко вважає справу Кучми «блефом і показухою» Януковича

22 Березня 2011, 20:10

Про це Тимошенко написала на своїй сторінці у Twitter, відповідаючи на запитання одного із користувачів цієї соціальної мережі «Чи не вважаєте ви, що на Кучму порушено справу для того, щоб зараз виправдати, а потім не можна було притягнуть знову?».

«Це така «народна гра» в «справедливого» Януковича, яка ніколи нічим не закінчиться. Блеф і показуха», – відповіла Тимошенко.

Як повідомлялось, 21 березня ЗМІ повідомили, що проти екс-президента Леоніда Кучми порушено кримінальну справу в рамках розслідування справи про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

У Генпрокуратурі цю інформацію не підтвердили, але і не заперечили. Проте вже 22 березня заступник генпрокурора Ренат Кузьмін офіційно повідомив про порушення кримінальної справи проти Кучми.

Кузьмін також повідомив, що в ході розслідування основної справи про вбивство Гонгадзе, зібрано достатньо даних, які свідчать про причетність Кучми до злочинів відносно Гонгадзе і Подольського. Плівки майора Мельниченка визнані речовим доказом.

Водночас, спікер Верховної Ради Володимир Литвин назвав несподіваною інформацію про відкриття кримінальної справи проти екс-президента, і попросив не пов'язувати це з можливим політичним тиском на голову Верховної Ради.

Тим часом, 23 березня Леонід Кучма має з’явитися до слідчого Генпрокуратури для проведення слідчих дій по кримінальній справі № 60-1241..