Тимошенко привезли до лікарні

9 Травня 2012, 09:17

О 8.02 на територію медичного закладу заїхала карета швидкої допомогим у супроводі автомобілів ДАІ та спецпідрозділу "Беркут".

Прихильники Тимошенко, яким вдалося залишитися на території лікарні, скандують "Юлі – волю!".

Раніше – близько 7.00 кортеж у складі більш ніж 10 автівок у супроводі ДАІ виїхав з воріт Качанівської колонії, де Тимошенко відбуває вирок Печерського суду.

Державна пенітенціарна служба підтвердила перевезення Тимошенко до лікарні.

"9 травня, о 7.00 годині Ю. Тимошенко було транспортовано з Качанівської виправної колонії до Центральної клінічної лікарні «Укрзалізниці» в м.Харкові для проведення рекомендованого міжнародною медичною комісією курсу реабілітації. О 8.00 годині вона прибула до згаданого медичного закладу", – йдеться в повідомленні пенітенціарної служби.

"Під час перевезення Тимошенко до ЦКЛ №5 будь-яких скарг чи заяв від засудженої не надходило. Стан її здоров'я лікарями визнано як такий, що порівняно з останніми днями не погіршився", – зазначає прес-служба.

Нагадаємо, Тимошенко попередньо надала згоду на переведення її до стаціонарного закладу «Укрзалізниці» з 8 травня.

Втім 8 травня пенітенціарна служба України повідомила, що Тимошенко відмовилась розпочати із сьогоднішнього дня рекомендований їй німецькими та українськими лікарями курс реабілітаційних процедур в умовах лікарні «Укрзалізниці». Хоча вона не виключила, що може переїхати до лікарні 9 травня.

Лікуватиме ув'язнену екс-прем'єра лікар з німецької клініки «Шаріте» доктор Лутц Хармс спільно з українськими лікарями.

Як відомо, Тимошенко оголосила голодування на знак протесту проти її побиття працівниками колонії під час примусового перевезення до лікарні ввечері 20 квітня.