Тимошенко не здає кров у СІЗО, бо боїться зараження інфекцією

9 Грудня 2011, 21:04

"Тимошенко не відмовилась від медичного огляду, Тимошенко відмовилась від того, щоб надати аналіз крові медикам пенітенціарної системи", – зазначив він.

"Хто їх знає, яку інфекцію можуть вони занести. У мене є повне переконання, що єдине, чого бажає лідер країни – фізичного знищення Тимошенко", – заявив захисник.

Як відомо, Тимошенко неодноразово відмовлялася здати кров для проведення лабораторного аналізу представникам СІЗО.

При цьому Власенко уточнив, що Тимошенко "заявляє одне єдине: будь-який незалежний медичний спеціаліст, будь-ласка, ми відкриті повністю".

"Була заява прем’єр-міністра Канади про те, що вони готові надати медичних спеціалістів, і це вже акцептовано Юлією Тимошенко. Нема проблем. Якщо це будуть спеціалісти "Червоного хреста" – нема проблем", – зазначив депутат від БЮТ.

"Ми спілкувалися, до речі, на минулому тижні з представниками Європейської комісії по протидії катуваннями. Нема питань, якщо вони готові надати незалежного спеціаліста", – додав він.

При цьому захисник уточнив, що такі спеціалісти мають звернутися до суду з проханням про допуск в СІЗО для проведення обстеження.

"З сьогоднішнього дня всі рішення щодо відвідин Тимошенко приймає дві особи. Перша, судді Апеляційного суду. На сьогодні це суддя Сітайло. І з вчорашнього дня (Тимошенко арештована на два місяці у справі по ЄЕСУ – Ред.) це може робити заступник генерального прокурора. Він тут (в постанові Шевченківського райсуду Києва щодо арешту Тимошенко) без прізвища, але я так розумію, що мова йде про Євгена Блажівського", – заявив Власенко.

Нагадаємо, раніше партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" закликала міжнародний комітет Червоного хреста, Європейське регіональне бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я і міжнародну організацію "Лікарі без кордонів" сприяти проведенню кваліфікованої діагностики і лікування захворювання Тимошенко.