Турчинов та Мінгареллі обговорили напрацювання РНБО щодо деокупації Донбасу

5 Липня 2017, 14:43

У середу, 5 липня, секретар РНБО Олександр Турчинов обговорив із головою представництва Європейського Союзу в Україні Хьюгом Мінгареллі питання реформування сектору безпеки і оборони України та співпрацю з ЄС щодо протидії кіберагресії. Про це повідомила прес-служба РНБО.

Зазначається, що сторони розглянули останню потужну кібератаку на інформаційні ресурси України, а також питання співпраці України та ЄС в протидії кіберзагрозам.

"Співрозмовники обговорили також особливості проектів законів про Національну безпеку України «Про особливості державної політики з відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованою територією Донецької та Луганської областей», підготовлені Апаратом РНБО", – йдеться у повідомленні.

При цьому Турчинов наголосив, що незважаючи на гібридну війну, яку веде проти України РФ, «ми не зупиняємо процес зміцнення нашої обороноздатності та реформування сектору безпеки і оборони України відповідно до стандартів НАТО».

У свою чергу Мінгареллі наголосив, що для ЄС є принциповим питання підтримки суверенітету та територіальної цілісності України.

«Ми підтримуємо реформи, що відбуваються в Україні, та готові до активної співпраці у протидії кіберзагрозам, що становлять спільну небезпеку для наших країн», – сказав політик.