НОВИНИ

Мінгареллі назвав наступний крок для України після безвізу та асоціації з ЄС

Він також зазначив, що інтеграція України в ЄС поки не стоїть на порядку денному.

Голова представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі заявив, що наступним кроком після надання Україні безвізового режиму і завершення процесу ратифікації угоди про асоціацію з ЄС має стати імплементація угод, а також приведення українського законодавства до європейського. Про це він заявив у Києві під час конференції "Україна-ЄС: Партнерство у мінливому світі".

Крім того, з його слів, Україні слід зосередитися на інтеграції в єдиний ринок ЄС.

"Тарифні бар'єри - не головна проблема. Головні перешкоди - не тарифні бар'єри, а технічні бар'єри для торгівлі. І для цього українське законодавство має бути приведене у відповідність з європейським. Це займе роки. Якщо ми оптимісти, ми скажемо, що це займе 6-7 років. Якщо реалісти, і в світлі того, що ми робили останніх 20 років в країнах центральної Європи, це може тривати довше ", - додав Мінгареллі.

За словами дипломата, наразі інтеграція України в Європейський Союз не стоїть на порядку денному. "Інтеграція України в ЄС не стоїть на порядку денному. Наша мета, мета асоціації Україна-ЄС - політична асоціація та економічна інтеграція. Але аж ніяк не інтеграція України в ЄС", - сказав він.

При цьому дипломат визнав, що за три роки Україна було проведено багато реформ, як в економічній, так і політичній сферах.

Нагадаємо, у Брюсселі 29 червня відбудеться третє засідання Комітету асоціації між Україною та ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.