ЦВК зареєструвала кандидатами у депутати регіонала Калашникова та “клона” Романюка

5 Листопада 2013, 17:42

Зокрема, в 94-му окрузі ЦВК зареєструвала одного кандидата від партії «Родіна» та 10 самовисуванців. Серед них  –  Віктор  Романюк – тезка кандидата, висунутого  ВО «Батьківщина».

У 132-му окрузі ЦВК зареєструвала двох кандидатів – самовисуванців. 

У 194-му окрузі був зареєстрований самовисуванець Валентин Куземенський, який є членом партії ВО «Батьківщина». В   197-му окрузі  були зареєстровані два кандидати – самовисуванця, один з яких – Павло Філіпенко є членом партії УДАР.

В 223-му  окрузі у Києві ЦВК зареєструвала 31 самовисуванця, з них четверо є членами Партії регіонів. Зокрема, був зареєстрований член Партії регіонів Олег Калашников.

Також в київському окрузі зареєстрували кандидата від партії «Русскій блок», кореспондента газети «Сегодня» Олеся Бузину.

Таким чином,  у п’яти  округах ЦВК зареєструвала 141 кандидата в депутати.

Нагадаємо, раніше  ЦВК зареєструвала кандидатом у депутати в 94-му окрузі "клона" екс-народного депутата Юрія Кармазіна, який балотується до Ради, а також  двох "клонів"  Сергія Власенка, який відмовився від участі у виборах.

Процес подачі документів до ЦВК триватиме до 4 листопада 2013 року, а 19 листопада ЦВК завершить розгляд питання про реєстрацію кандидатів.

Вибори в «проблемних» округах призначені на 15 грудня.