“Це небезпечно”. Глава уряду Шотландії заявила, що Джонсон хоче “жорсткого” Brexit

30 Липня 2019, 11:15

Перший міністр уряду Шотландії Нікола Стерджен заявила, що новообраний прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон виступає за вихід країни з Європейського Союзу без угоди. Про це повідомляє агентство Reuters.

 

Зазначається, що дана заява прозвучала після зустрічі з Джонсоном в Единбурзі.

 

Зокрема, вона відзначила, що немає розуміння щодо того, як Джонсон планує досягти нової угоди про Brexit, коли ЄС неодноразово заявляв, що не буде проводити повторні переговори.

 

"Це змушує мене думати, що попри публічні заяви Бориса Джонсона про його прихильність до угоди, насправді він домагається Brexit без угоди, тому що це логіка твердої позиції, яку він зайняв", – зауважила вона.

 

"Я думаю, що це надзвичайно небезпечно для Шотландії, і справді для всієї Великої Британії", – додала Стерджен.

 

Нагадаємо, 25 липня Джонсон оголосив список нових міністрів, віддавши ключові посади прихильникам виходу країни з Євросоюзу.

 

23 липня члени Консервативної партії Британії обрали колишнього мера Лондона  Бориса Джонсона лідером своєї політичної сили. Зокрема, за кандидатуру Джонсона проголосували 92,153 членів Консервативної партії. Водночас його суперник, чинний глава британського МЗС набрав 46,656 голосів. Так, явка склала Явка: 87,4%.

 

Раніше Джонсон пообіцяв вивести  Британію з ЄС 31 жовтня у разі перемоги на виборах.