Трьом екс-посадовцям КМДА часів Черновецького повідомили про підозру через незаконне відчуження землі

23 Лютого 2017, 09:46

У середу, 22 лютого, поліція та прокуратура проведели 25 обшуків в рамках кримінального провадження про незаконне відчуження землі посадовцями Київської міської ради часів Леоніда Черновецького. Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури.

Зокрема, йдеться про незаконне відчуження у 2007-2009 роках 45 га землі на території заказника місцевого значення «Острів Жуків», вартість якої за нормативною оцінкою складає понад 80 млн грн.

В результаті обшуків, до проведення яких залучили 115 працівників особового складу, виявили та вилучили документи, гроші тощо.

За фактами зловживання службовим становищем прокуратура Києва повідомила про підозру колишньому заступнику голови КМДА – начальнику Головного управління земельних ресурсів КМДА, екс-начальнику юридичного управління та екс-начальнику відділу землевпорядкування Головного управління земельних ресурсів КМДА, а також особі, яка брала участь у створенні фіктивного кооперативу.

Нагадаємо, напередодні Генеральна прокуратура України повідомила про підозру екс-заступнику голови Київської міської державної адміністрації – начальнику Головного управління земельних ресурсів щодо незаконного узгодження передачі кооперативу 65,1 га землі. Мова йде про землі, вартістю 1,4 мільярда, які можуть бути включені до меж ландшафтного заказника місцевого значення "Острів Жуків".