НОВИНИ

Екс-заступнику голови КМДА оголосили підозру через "роздавання" землі на 1,4 млрд грн

Землі можуть бути включенні до меж ландшафтного заказника місцевого значення "Острів Жуків".

Генеральна прокуратура України повідомила про оголошення підозри екс-заступнику голови Київської міської державної адміністрації - начальнику Головного управління земельних ресурсів щодо незаконного узгодження передачі кооперативу 65,1 га землі на 1,4 мільярда гривень. Про це повідомили у прес-службі ГПУ.

"Він умисно з метою одержання неправомірної вигоди для іншої юридичної особи в порушення норм чинного законодавства, без належного опрацювання та зазначення наявних обмежень, зловживаючи своїм службовим становищем, безпідставно погодив передання у власність обслуговуючому кооперативу житловий кооператив «Котміст» для будівництва", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що мова йде про землі, вартістю 1,4 мільярда, які можуть бути включені до меж ландшафтного заказника місцевого значення "Острів Жуків".

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Як повідомлялося, Києву через господарській суд повернули 75 га земель заказника "Жуків острів". За словами генерального прокурора Юрія Луценка, справа розглядалась судами неодноразово.

Нагадаємо, працівники Служби безпеки України попередили відчуження керівництвом Держгеокадастру Київської області земель на майже два мільярди гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.