Троє росіян попросили політичного притулку в Україні

2 Грудня 2017, 19:09

Троє громадян Російської Федерації попросили притулку в Україні. Про це повідомили в Державній міграційній службі України.

«Тільки протягом минулого тижня на державному кордоні троє громадян Росії 45, 38 та 27 років, яких переслідують у Російській Федерації, попросили статус біженців у співробітників Державної прикордонної служби України. Один із них прибув сьогодні вранці у пункт пропуску «Київ-пасажирський» та під час оформлення звернувся з усною заявою про визнання його біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту. Зі слів росіянина, він брав участь у мітингах проти корупції та за російську опозицію, зокрема Алєксєя Навального, тому піддається переслідуванню в РФ», – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що інший громадянин Росії попросив статус біженця минулої середи, 29 листопада.

«Росіянин розповів, що змушений тікати та просити притулку в Україні у зв’язку з його переслідуванням правоохоронними органами Росії за участь в акціях проти російської влади. Ще один громадянин Росії попросив захисту у зв’язку з його переслідуванням органами Російської Федерації в одному з пунктів пропуску на Чернігівщині у минулий вівторок, 28 листопада», – додали в ДМС.

Нагадаємо, 18 листопада, у пункті контролю «Київ-Пасажирський» громадянка Росії, яка прибула одним із поїздів до української столиці, попросила статус біженки.

Крім того, влітку статус біженців в Україні попросила сім’я росіян.