НОВИНИ

Статус біженців в Україні попросила сім’я росіян

Таке рішення подружжя пояснило політичним переслідуванням в РФ.

До працівників Держприкордонслужби України під час проходження прикордонного контролю про надання статусу біженців звернулися чоловік з дружиною, громадяни Росії, які прибули із сусідньої країни пішки з маленькою дитиною. Про це 3 липня повідомляє прес-служба ДПСУ.

«Під час бесіди розповіли, що, у зв’язку з політичним переслідуванням, вони змушені просити статусу біженців. Переслідування почалися після висловлювання чоловіка своєї позиції про зміну влади в РФ. За це він був притягнутий до кримінальної відповідальності, а нині зазнає подальшого переслідування», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що після оформлення відповідних документів сім’ю росіян направили до Державної міграційної служби України.

Як повідомлялося, 15 червня в одному з пунктів пропуску на кордоні з Росією політичного притулку на території України попросили ще двоє громадян РФ. Вони заявили, що перебувають в одному з опозиційних до нинішньої російської влади політичному блоку та зазнають переслідування.

13 грудня 2016 року у пункті пропуску «Нові Яриловичі» до українських прикордонників за наданням статусу біженця звернувся блогер із Росії

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.