Трамп заявив про загрозу Третьої світової війни через спробу повернути Крим

2 Серпня 2016, 07:54

Кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп заявив про те, що спроба США силою повернути Крим Україні означала б початок Третьої світової війни. Про це повідомляє видання Politico.

Як наголошується, Трамп не сприйняв серйозно нападки в пресі на нього, які послідували після інтерв'ю ABC News. Журналісти звинуватили Трампа в тому, що він нібито не знав про приєднання Криму, який до 2014 року був частиною України, до Росії.

«Я знаю це точно. Це було приблизно два роки тому. Приблизно. Я сказав, так, добре, це було два роки тому. Я маю на увазі, ви хочете все повернути назад, ви хочете почати Третю світову війну, щоб отримати його назад?», – додав Трамп.

Читайте також: Клінтон vs Трамп: паранормальні вибори

Раніше Трамп заявив, що готовий розглянути визнання Криму частиною Росії і питання зняття санкцій у разі обрання на пост глави держави. Відповідаючи на уточнююче питання журналіста щодо своєї готовності визнати окупований Крим частиною РФ, він вкотре повторив свою тезу про те, що готовий розглянути це питання, і наголосив на тому, що наскільки йому відомо, більшість мешканців Криму "зробили свій вибір на користь Росії". Він також додав, що в Україні нині безлад, який на його думку, допустила адміністрація Обами. 

Нагадаємо, президентські вибори у США відбудуться 8 листопада 2016 року.