НОВИНИ

Один із кандидатів у президенти США знявся з перегонів

Після зняття Теда Круза Дональд Трамп більше не має перешкод для висування від Республіканської партії.

Сенатор від штату Техас, республіканець Тед Круз заявив, що припинив боротьбу за посаду президента США. Про це повідомили низка ЗМІ у США.

«Круз повідомив у вівторок увечері, що більше не буде боротися за посаду президента США від республіканської партії, тим самим він прибрав останню перешкоду на шляху Дональда Трампа до висування кандидатом в президенти США від республіканців», – йдеться у повідомленні  The Washington Post.

Сенатор ухвалив рішення після того, як дізнався про результати проміжного підрахунку голосів делегатів на праймеріз в Індіані.

«З каменем на серці, але з безмежним оптимізмом щодо майбутнього нашої країни в довгостроковій перспективі, ми припиняємо нашу кампанію», – заявив він своїм прихильникам.

«Разом ми лишили усі сили в Індіані. Ми зробили все, що могли. Однак виборці обрали інший шлях», – заявив Круз у той же час, коли із натовпу кричали «Ні!» – пише видання The New York Times.

Таким чином, єдиним опонентом Трампа залишився Джон Кейсік, у якого вже немає навіть математичних шансів на перемогу. Скоріше за все, Трамп отримає номінацію. Його опонентам на виборах стане представник Демократичної партії: Гілларі Клінтон змагається на праймеріз із Берні Сандерсом і наразі випереджає його.

Нагадаємо, у США тривають «кокуси» – вибори представників двох найбільших партій США, які змагатимуться на виборах президента. Президентські вибори у США відбудуться 8 листопада 2016 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.