Трамп обмежив в’їзд до США для громадян восьми країн

25 Вересня 2017, 07:24

Президент США Дональд Трамп підписав новий антиміграційний указ, що обмежує в'їзд до Сполучених Штатів громадянам восьми країн. Про це повідомляє сайт Білого дому.

"Як Президент я повинен діяти, щоб захищати безпеку та інтереси Сполучених Штатів та їхніх людей через обмеження в'їзду до США громадянам восьми країн", – йдеться в оприлюдненому документі.

Так, відповідний указ був підписаний відразу після завершення 24 вересня дії попереднього документа.

Зазначається, що указ набуде свою силу 18 жовтня, а обмеження стосуватимуться громадян Ірану, Лівії, Сомалі, Сирії, Ємену, Чаду, Північної Кореї і Венесуели.

Для громадян семи країн "заморожується" в'їзд з імміграційними та неімміграційними візами на невизначений термін, а щодо Венесуели заборона поширюється лише на чиновників.

"Зробити Америку безпечною – мій пріоритет номер один. Ми не будемо приймати в нашій країні тих, кого не можемо ретельно перевірити", – написав Трамп на своїй сторінці у Twitter.

Нагадаємо, що 29 червня у США набув чинності імміграційний указ президента Дональда Трампа, який 26 червня був частково затверджений Верховним судом країни. Заборона на в'їзд в США почала діяти для громадян шести країн – Ірану, Лівії, Сирії, Сомалі, Судану і Ємену.

Додамо, що боротьба з нелегальною міграцією є одним із ключових пунктів програми Трампа. Після своєї перемоги на президентських виборах у листопаді 2016 року він заявляв, що до трьох мільйонів нелегальних мігрантів можуть бути депортовані з США або потрапити до в'язниці.