НОВИНИ

Набув чинності імміграційний указ Трампа

Крім того, почала діяти 120-денна заборона на прийом біженців.

У США набув чинності імміграційний указ президента Дональда Трампа, який 26 червня був частково затверджений Верховним судом країни.

Нові правила почали діяти 29 червня, о 20:00 за вашингтонським часом і будуть дійсні протягом 3 місяців. Заборона на в'їзд в США почала діяти для громадян шести країн - Ірану, Лівії, Сирії, Сомалі, Судану і Ємену.

Головне, на що тепер будуть дивитися міграційні чиновники, - наявність близьких родичів в США. У цю категорію входять батьки, подружжя, діти, зяті і невістки, рідні брати і сестри. З іншого боку бабусі і дідусі, дядьки й тітки, племінники і внуки, близькими родичами не вважаються.

Крім того, почала діяти 120-денна заборона на прийом біженців.

Нагадаємо, боротьба з нелегальною міграцією є одним із ключових пунктів програми Трампа. Після своєї перемоги на президентських виборах у листопаді 2016 року він заявляв, що до трьох мільйонів нелегальних мігрантів можуть бути депортовані з США або потрапити до в'язниці.

6 березня американський президент підписав новий указ, що забороняє в'їжджати в США громадянам шести ісламських країн (Сирії, Ірану, Лівії, Сомалі, Судану і Ємену), які, за даними США, надають допомогу терористам або де терористи знаходять собі притулок. У низці штатів виступили проти нового указу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.