Торговельна платформа Amazon продає товари із символікою “ДНР”

19 Листопада 2018, 17:05

Найбільша у світі торговельна онлайн-платформа Amazon.com, що продає товари та послуги через Інтернет,  продає також товари з символікою самопроголошеної терористичної республіки “ДНР”. Про це повідомила в.о.міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун у Facebook у понеділок, 19 листопада.

 

"Прапор "ДНР" — це символ тероризму, репресій, смерті та окупації. Росія окупувала 7% території України та обстріли ведуться по українських населених пунктах кожного дня. І не забуваймо про малазійський літак MH-17, який збили з російського “Бука”, нелегально ввезеного на територію України з Росії. Загинули 298 людей — всі пасажири та екіпаж.Є сотні свідчень про незаконні ув’язнення і катування людей на окупованих Росією та її маріонетками територіях.Люди, які перебувають на Сході України, живуть під постійною загрозою нездетонованих вибухових речовин та наземних мін, що залишаються внаслідок бойових дій.Кожен має усвідомлювати, що підтримуючи країну агресора і терористичні організації, які вона спонсорує, він підтримує війну та смерть", – підсумувала Супрун.

 

Вона запропонувала надіслати на пошту генерального директора Amazon Джеффа Безоса повідомлення про те, що його компанія допомагає спонсорувати тероризм та вимагати зупинити продаж товарів, що підсилює гібридну війну Росії проти цивілізованого світу.

 

 

 

Нагадаємо, 8 травня німецька компанія Adidas видалила зі свого сайту колекцію спортивного одягу із зображенням герба Радянського Союзу і написами USSR (СРСР).